Aktualności
CHRZEST ŚWIĘTY WE WSPÓLNOCIE KOŚCIOŁA - JAK W RODZINIE
23.08.2015
CHRZEST CÓRKI ŻOŁNIERZA POSŁUGUJĄCEGO W KOŚCIELE

„To wielkie dla mnie wydarzenie i dla mojej Rodziny, że moja córka Lena Kinga dostąpiła tego sakramentu w świątyni w której na co dzień pełnię służbę jako żołnierz z 5. batalionu dowodzenia. Czuję się dobrze w tej świątyni i w tej wspólnocie, która tworzy ten kościół i parafię i również tą radością moją dzielę się z moimi bliskimi i moją rodziną zapraszając ich dzisiaj do tego miejsca. Chcę aby moi najbliżsi zobaczyli moją radość również bycia i  życia w tej Rodzinie Wspólnoty Kościoła św. Agnieszki” - zwierza się żołnierz Pan Paweł Świetlicki, ojciec dwójki dzieci.


Pan Paweł Świetlicki zdecydował się na chrzest święty swojej córki w kościele, do którego został oddelegowany, jako jeden z czterech żołnierzy, w ramach pełnienia obowiązków poza jednostką macierzystą. To wielka pomoc i wsparcie jakiej doświadcza Wojskowa Parafia ze strony Dowódców 5 batalionu dowodzenia z Rząski, którzy aprobują również ten system służby swoich podwładnych.

Panu Pawłowi i jego żonie Magdalenie składamy najserdeczniejsze życzenia, pociechy i wielu radości z faktu bycia rodzicami. Niechaj ich ochrzczone dziecię wzrasta w łasce i w zdrowiu. Nade wszystko życzymy całej Rodzinie Państwa Świetlickich wiele błogosławieństwa na co dzień, błogosławieństwa w Rodzinie, w pracy i w służbie. Życzą Duszpasterze – księża kapelani.

                                       

jos.